Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V107F) 235/50 ZR19 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V107F)235/50 ZR19 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814967154
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот