Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105W) 295/35 ZR20 105Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105W)295/35 ZR20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814822453
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
74 dB

Највисока цена:  284,6 €

Цена по парче

284,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот