Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 295/40 R20 110Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)295/40 R20 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814882136
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
75 dB

Највисока цена:  213,9 €

Цена по парче

213,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот