Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 295/35 R21 107Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)295/35 R21 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814857448
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
74 dB

Највисока цена:  209,8 €

Цена по парче

209,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот