Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 285/50 R20 112V

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)285/50 R20 112V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814954994
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  327,3 €

Цена по парче

327,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот