Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 275/45 R21 110W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)275/45 R21 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814882020
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  244,2 €

Цена по парче

244,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот