Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 265/50 R20 111W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)265/50 R20 111W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814882075
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  273,5 €

Цена по парче

273,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот