Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 265/35 R22 102Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)265/35 R22 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814882006
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  238,7 €

Цена по парче

238,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот