Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 255/60 R17 110W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)255/60 R17 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814882099
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  164,7 €

Цена по парче

164,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот