Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105T) 255/40 ZR21 102Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105T)255/40 ZR21 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814955090
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  225,4 €

Цена по парче

225,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот