Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS 275/35 R19 96Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS275/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814905859
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  306,4 €

Цена по парче

306,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот