Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS 245/40 R19 94Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS245/40 R19 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814905842
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  255,8 €

Цена по парче

255,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот