Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 295/35 ZR19 104Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)295/35 ZR19 104Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814850906
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
75 dB

Највисока цена:  271,6 €

Цена по парче

271,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот