Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 295/25 ZR21 96Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)295/25 ZR21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814955182
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  335,7 €

Цена по парче

335,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот