Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 265/45 ZR18 101Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)265/45 ZR18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814871994
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
A
72 dB

Највисока цена:  244,3 €

Цена по парче

244,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот