Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 265/35 ZR18 97Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)265/35 ZR18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814973988
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  177,1 €

Цена по парче

177,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот