Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 255/45 ZR18 103Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)255/45 ZR18 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814935993
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  184,7 €

Цена по парче

184,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот