Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 245/45 ZR17 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)245/45 ZR17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814839314
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  139,9 €

Цена по парче

139,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот