Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/55 R18 100Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/55 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814881931
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот