Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/50 ZR17 96Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/50 ZR17 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814846831
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
A
71 dB

Највисока цена:  227,6 €

Цена по парче

227,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот