Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/45 ZR19 95Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/45 ZR19 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814985899
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  193,6 €

Цена по парче

193,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот