Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/40 ZR19 96Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/40 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814948658
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  210,4 €

Цена по парче

210,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот