Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 235/35 ZR19 91Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)235/35 ZR19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814936051
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  220,1 €

Цена по парче

220,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот