Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 225/55 ZR17 101Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)225/55 ZR17 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814850982
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  128,9 €

Цена по парче

128,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот