Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 205/50 ZR17 93Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)205/50 ZR17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814839352
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот