Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105E) 295/35 ZR19 100Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105E)295/35 ZR19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814869014
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
74 dB

Највисока цена:  285,9 €

Цена по парче

285,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот