Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105D) 275/35 ZR20 102Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105D)275/35 ZR20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814825843
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  186,4 €

Цена по парче

186,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот