Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105C) 245/50 R18 100W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105C)245/50 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814938444
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  152,4 €

Цена по парче

152,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот