Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 285/35 ZR22 106Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)285/35 ZR22 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814987466
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
74 dB

Највисока цена:  252 €

Цена по парче

252 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот