Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 265/40 ZR18 101Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)265/40 ZR18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814839369
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
73 dB

Највисока цена:  202,4 €

Цена по парче

202,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот