Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 255/40 R18 99Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)255/40 R18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814793029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  193,5 €

Цена по парче

193,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот