Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 225/50 R17 94W

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)225/50 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814880323
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  103,1 €

Цена по парче

103,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот