Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 225/45 R18 95Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814875077
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  140,6 €

Цена по парче

140,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот