Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 195/50 R16 84W

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)195/50 R16 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814971823
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот