Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) ZPS 275/35 R18 95Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S) ZPS275/35 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814869991
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  271,5 €

Цена по парче

271,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот