Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) ZPS 205/55 R16 91W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S) ZPS205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814869977
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  124,6 €

Цена по парче

124,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот