Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 265/40 R18 101W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)265/40 R18 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979584
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  249,6 €

Цена по парче

249,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот