Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 255/35 R18 90W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)255/35 R18 90W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979430
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  201,8 €

Цена по парче

201,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот