Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 245/40 R17 91W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)245/40 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979447
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  161,6 €

Цена по парче

161,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот