Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 235/40 R18 91W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)235/40 R18 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979362
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  171,8 €

Цена по парче

171,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот