Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 225/35 R19 88W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)225/35 R19 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979515
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  211,7 €

Цена по парче

211,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот