Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 205/45 R16 83W

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)205/45 R16 83W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814979331
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот