Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 275/35 R19 100W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701275/35 R19 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944247
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  187,5 €

Цена по парче

187,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот