Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701245/40 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814887032
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  132,9 €

Цена по парче

132,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот