Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R17 95W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701245/40 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944162
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  119,3 €

Цена по парче

119,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот