Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 235/55 R18 100V

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701235/55 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814899943
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  125,1 €

Цена по парче

125,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот