Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 225/50 R17 98W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701225/50 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814900021
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот