Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 225/40 R18 92W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814899929
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  86,8 €

Цена по парче

86,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот