Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 205/55 R16 91W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814899820
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  65,5 €

Цена по парче

65,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот