Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 195/55 R15 85V

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814899875
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  90,3 €

Цена по парче

90,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот